Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Nasz Zapał w Radio Rekord Świętokrzyskie

Nasz Zapał w Radio Rekord Świętokrzyskie

Kiedy picie alkoholu staje się chorobą, czy można się z niej wyleczyć, jakich metod używać, by pozbyć się uzależnienia. Na te i wiele innych pytań na antenie Radia Rekord Świętokrzyskie odpowiadają Marta i Szymon Zapałowie z Prywatnego Ośrodka Leczenia Alkoholizmu "Nasz Zapał".

 

https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/ostrowiec-swietokrzyski/nasz-zapal-alkoholizm-to-choroba-z-ktora-trzeba-sie-zmagac-nawet-beda-trzezwym/60684

Alkoholowe choroby wątroby objawy

Alkoholowe choroby wątroby objawy

 W przypadku nadmiernego spożywania alkoholu, do największych uszkodzeń dochodzi w wątrobieTo ona jest bowiem głównym miejscem metabolizmu etanolu.

Dlaczego tym razem będzie inaczej?

Dlaczego tym razem będzie inaczej?

Praktycznie rok temu kończyłem terapie. Wychodziłem z ośrodka niemalże w blasku lefrektorów i ogłuszającym aplauzie wiwatujących. Dumny jak paw, zdobywca tajemnej wiedzy i świadomy choroby – śmiertelnej choroby -  co jak się później miało okazać słowo „śmiertelna” szybko poszło w niepamięć a słowo choroba posłużyło jako wymówka do chlania.

Na czym polega terapia alkoholowa? leczenie alkoholizmu

Na czym polega terapia alkoholowa? leczenie alkoholizmu

 Alkoholizm, tak jak każdą inną chorobę, można odpowiednio leczyć. Główny cel wszystkich działań składających się na terapię alkoholową jest jeden: odnalezienie przyczyny uzależnienia i wyzwolenie z niego poprzez leczenie u podstaw. Celem pośrednim jest także samo zaprzestanie destrukcyjnych zachowań, czyli zakończenie spożywania alkoholu.

Rezerwacje SIERPIEŃ 2022

12345678910111213141516171819202122232425262728293031