Poznaj nasz zespół od terapii uzależnień

mgr Marta ZapałaTerapeuta uzależnień i współuzależnienia
Absolwentka Psychologii i Nauk o Rodzinie. Terapeuta uzależnień i współuzależnienia- Kierownik Ośrodka. Ukończenie psychoterapii indywidualnej i grupowej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Studia podyplomowe terapia uzależnień i współuzależnienia.
mgr Justyna PawelecSpecjalista psychoterapii uzależnień
Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pedagog. Ukończyła pedagogikę o specjalności resocjalizacja i profilaktyka społeczna na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.
Michał ZwierzchowskiInstruktor Terapii Uzależnień
Jestem instruktorem terapii uzależnień. Udzielam pacjentom informacji o sposobach na pozbycie się nałogu. Moja działalność i nieustający rozwój dotyczy obszaru poszerzania świadomości, uwalniania od bólu fizycznego i psychicznego, dążeniu do radości oraz odzyskiwaniu równowagi .Temat osób uzależnionych i ich rodzin zawsze był mi bliski. Obserwowanie jak na skutek zrozumienia, współodczuwania i możliwości wysłuchania, pacjenci nabierają wiary w siebie i swoje możliwości, przynosi mi ogromną satysfakcję.
mgr Szymon ZapałaCoach, terapeuta uzależnień
Absolwent pedagogiki o specjalizacji – Interwencja Kryzysowa. Studia Podyplomowe: Psychologia uzależnień (Chemicznych oraz Behawioralnych) uczestniczył wielu szkoleniach i konferencjach dotyczących pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.

W mojej pracy Staram się pokazać pacjentom, że życie na trzeźwo, dzięki terapii jest możliwe i do tego może być piękne. Podchodzie do każdego pacjenta indywidualnie, szukam jego zasobów i wspieram w budowaniu trzeźwego życia. Zachęcam pacjentów do zwiększania wglądu w siebie i głębszego poznawania siebie. Z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem walczę o trzeźwość każdego uczestnika terapii. Myślę, że swoją żywą, spontaniczną osobowością, wprowadzam dużo dobrej energii do grupy naszych podopiecznych.

Zaufaj nam!

Możesz z tym wygrać! Pomożemy Ci!