Kadra

mgr Marta Zapała - terapeuta uzależnień i współuzależnienia

Absolwentka Psychologii i Nauk o Rodzinie, terapeuta uzależnień - Kierownik Ośrodka.  Chętnie motywuje pacjentów do zmian w sposobie postrzegania, myślenia, zachowania i przeżywania.  Pomagam osobom uzależnionym w zatrzymaniu choroby alkoholowej, a rodzinom (bliskim) osób pijących w zrozumieniu i zatrzymaniu współuzależnienia. 

 

Michał Zwierzchowski

Michał Zwierzchowski - Instruktor  Terapii Uzależnień

Stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc z wykładach, szkoleniach i warsztatach dotyczących problematyki leczenia uzależnień. Bardzo dużo  uwagi poświęca pracy z osobami cierpiącymi w wyniku  nadużywania alkoholu. 

mgr Szymon Zapała - coach, terapeuta uzależnień

Absolwent pedagogiki o specjalizacji - Interwencja Kryzysowa. Studia Podyplomowe: Psychologia uzależnień (Chemicznych oraz Behawioralnych) uczestniczył wielu szkoleniach i konferencjach dotyczących pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.

W mojej pracy Staram się pokazać pacjentom, że życie na trzeźwo, dzięki terapii jest możliwe i do tego może być piękne. Podchodzie do każdego pacjenta indywidualnie, szukam jego zasobów i wspieram w budowaniu trzeźwego życia. Zachęcam pacjentów do zwiększania wglądu w siebie i głębszego poznawania siebie. Z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem walczę o trzeźwość każdego uczestnika terapii. Myślę, że swoją żywą, spontaniczną osobowością, wprowadzam dużo dobrej energii do grupy naszych podopiecznych. 

mgr Aleksandra Nyćman- Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia

Zajmuje się profesjonalną pomocą psychoterapeutyczną dla osób będących w kryzysie życiowym, uzależnionych od alkoholu. Posiadam certyfikat psychoterapeuty uzależnień. Od 17 lat pracuję z pacjentami uzależnionymi od alkoholu i osobami doznającymi przemocy. Mam duże zrozumienie i szacunek do problemów z jakimi spotykam się u swoich pacjentów. Oferuję wsparcie dla rodzin przeżywających lęk,cierpienie,samotność w związku z uzależnieniem bliskiej osoby, doznających różnych form przemocy czy też osób mających inne problemy osobiste.

Opieka Medyczna - Centrum Medyczne Omega

Naszą dewizą jest rzetelność, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i wykonujemy badania przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej.
Kładziemy nacisk nie tylko na diagnostykę i terapię, ale też na profilaktykę i edukację zdrowotną. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Otaczamy go opieką, towarzysząc mu na wszystkich etapach leczenia, a także doradzamy, jak uchronić się przed chorobą i cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień.

Rezerwacje SIERPIEŃ 2022

12345678910111213141516171819202122232425262728293031