Kiedy miał 26 lat zasłabł na ulicy po przedawkowaniu narkotyków i alkoholu. Obudził się na środku ulicy w kałuży krwi i wymiocin. To był przełomowy moment dla niego i postanowił walczyć o swoje życie. Przyjął całkowicie trzeźwy styl życia odstawiając alkohol i narkotyki. W 2003 roku gwiazdor „Incepcji” poszedł na terapię.

Obecnie przezwyciężył aktywne picie i związane z nim problemy. Osiągnął fenomenalny sukces jako aktor, wielokrotnie nagradzany i nominowany do Oscara. Prowadzi trzeźwy styl życia już ponad dekadę.

Kiedy urywał mi się film, mogłem wylądować wszędzie; mogłem obudzić się w innej części Londynu albo nawet w innym kraju lub w łóżku z kimś, kogo nawet nie znałem. Nie chciałem, żeby ktokolwiek wiedział, że się nie kontroluję, ale nie potrafiłem tego ukryć.

– wspomina.

W końcu ciało się poddaje. Moje mi to powiedziało. Miałem szczęście, że nie złapałem zapalenia wątroby albo AIDS.

– wspominał z niesmakiem. Obiecał sobie, że nigdy więcej nie straci nad sobą kontroli, i przyznaje, że miał ogromne szczęście, że nie zginął w jakimś wypadku albo nie trafił na długie lata do więzienia. W końcu – niewiele brakowało.

Wspiera młodych ludzi i prowadzi organizacje charytatywne. Prowadził warsztaty, aby zwiększyć ich pewność siebie, motywację i poczucie własnej wartości. Szczerze opowiada swoją historię dając nadzieję i pomagając innym wyjść z uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

Gdybym wypił teraz cztery piwa i pół butelki wódki, doszczętnie zdemolowałbym ten pokój w trzy minuty – oznajmił Hardy. – Równie szybko byłbym w stanie zniszczyć wszystko to, na co tak ciężko pracowałem w życiu. Kocham to co robię, ale napędza mnie strach, że pewnego dnia nie mógłbym tego robić. Prawda jest taka, że od przepaści dzieli mnie tylko jeden krok.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na Naszym Blogu, wszelkie pytania dotyczące Terapii w Naszym Ośrodku prosimy kierować na kontakt@nasza-terapia.pl lub pod nr tel: 48 795 009 679.

Pozdrawiamy nowych czytelników z takich miast jak: Kielce, Końskie, Opoczno, Starachowice, Radom oraz Ostrowiec Świętokrzyski.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień „Nasz Zapał”

Usługi Ośrodka

Terapia alkoholowa

Szybki kontakt: