Brad Pitt: Aktor opowiedział o swojej chorobie Alkoholizmie

Kiedy się opamiętał, wiedział, że musi udać się po pomoc?: Zyskał ją w klubie Anonimowych Alkoholików, to tam, podczas mitingów, puściły wszystkie tamy, w końcu zaczął mówić otwarcie o tym, co go dręczy, zżera od środka. Podczas wywiadu dla magazynu “New York Times” Brad Brad przyznał, że przez 18 miesięcy uczęszczał na spotkania anonimowych alkoholików. O spotkaniach AA powiedział:

"Miałem wszystkich tych ludzi siedzących wokół mnie, otwartych i uczciwych w sposób, jakiego nigdy nie słyszałem. To była ta bezpieczna przestrzeń, w której było mało osądu, a zatem mało osądu samego siebie… Naprawdę, naprawdę uwolniło mnie tylko odsłonięcie brzydkich stron siebie. Ma to wielką wartość."

Na pytanie redaktora, jak udało mu się skończyć z używkami, aktor powiedział: “Nie chcę dalej żyć w ten sposób”. 

"Myślę, że każdy z nas nosi w sobie różne rodzaje bólu i żalu, który przez większość czasu głęboko skrywamy, ale to w nas siedzi. Po prostu, musisz otworzyć te pudełka” - konfrontacja z własnymi emocjami pozwoliła Bradowi Pittowi odzyskać spokój umysłu."

 Obecnie aktor zerwał z nałogiem, a terapia pomaga mu ruszyć do przodu i trzeźwieje. W wywiadzie przyznał, że alkohol zamienił na sok żurawinowy i wodę gazowaną, a wycisza się dzięki pracy fizycznej.

Alkoholizm to choroba dla której nie ważne jest  czy jesteś znany, rozpoznawalny, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Wszystkich traktuje w ten sam okrutny sposób. Alkoholizm da się leczyć, jest to ważna informacja dla osób które nie widzą już "światła w tunelu"

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na Naszym Blogu, wszelkie pytania dotyczące Terapii w Naszym Ośrodku prosimy kierować na kontakt@nasza-terapia.pl  lub pod nr  tel: 48 795 009 679. Pozdrawiamy nowych czytelników z takich miast jak: Łódź, Kielce, Końskie, Opoczno, Starachowice, Małogoszcz oraz Iława.
Prywatny ośrodek terapii uzależnień "Nasz Zapał

Kontakt

Zadzwoń
Adres:
Staszica 27
26-085 Ćmińsk
woj. świętokrzyskie
Dane działalności:
NIP: 5492159268
REGON: 122763717
Tel: 795 009 679

© Copyright 2022 Nasz Zapał - Realizacja SEMLife.pl Agencja SEO