Tom Hardy-Obiecał sobie, że nigdy więcej nie straci nad sobą kontroli

Kiedy miał 26 lat zasłabł na ulicy po przedawkowaniu narkotyków i alkoholu. Obudził się na środku ulicy w kałuży krwi i wymiocin. To był przełomowy moment dla niego i postanowił walczyć o swoje życie. Przyjął  całkowicie trzeźwy styl życia odstawiając alkohol i narkotyki. W 2003 roku gwiazdor "Incepcji" poszedł na terapię.

Obecnie  przezwyciężył aktywne picie i związane z nim problemy. Osiągnął fenomenalny sukces jako aktor, wielokrotnie nagradzany i nominowany do Oscara. Prowadzi trzeźwy styl życia już ponad dekadę.

"Kiedy urywał mi się film, mogłem wylądować wszędzie; mogłem obudzić się w innej części Londynu albo nawet w innym kraju lub w łóżku z kimś, kogo nawet nie znałem",  „Nie chciałem, żeby ktokolwiek wiedział, że się nie kontroluję, ale nie potrafiłem tego ukryć – wspomina. – W końcu ciało się poddaje. Moje mi to powiedziało. Miałem szczęście, że nie złapałem zapalenia wątroby albo AIDS „wspominał z niesmakiem. Obiecał sobie, że nigdy więcej nie straci nad sobą kontroli, i przyznaje, że miał ogromne szczęście, że nie zginął w jakimś wypadku albo nie trafił na długie lata do więzienia. W końcu – niewiele brakowało.

Wspiera młodych ludzi i prowadzi organizacje charytatywne. Prowadził warsztaty, aby zwiększyć ich pewność siebie, motywację i poczucie własnej wartości. Szczerze opowiada swoją historię dając nadzieję i pomagając innym wyjść z uzależnienia od alkoholu i narkotyków. 

„Gdybym wypił teraz cztery piwa i pół butelki wódki, doszczętnie zdemolowałbym ten pokój w trzy minuty - oznajmił Hardy. - Równie szybko byłbym w stanie zniszczyć wszystko to, na co tak ciężko pracowałem w życiu. Kocham to co robię, ale napędza mnie strach, że pewnego dnia nie mógłbym tego robić. Prawda jest taka, że od przepaści dzieli mnie tylko jeden krok.”

Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na Naszym Blogu, wszelkie pytania dotyczące Terapii w Naszym Ośrodku prosimy kierować na kontakt@nasza-terapia.pl  lub pod nr  tel: 48 795 009 679. Pozdrawiamy nowych czytelników z takich miast jak: Kielce, Końskie, Opoczno, Starachowice, Radom oraz Ostrowiec Świętokrzyski.
Prywatny ośrodek terapii uzależnień "Nasz Zapał"

Kontakt

Zadzwoń
Adres:
Staszica 27
26-085 Ćmińsk
woj. świętokrzyskie
Dane działalności:
NIP: 5492159268
REGON: 122763717
Tel: 795 009 679

© Copyright 2022 Nasz Zapał - Realizacja SEMLife.pl Agencja SEO