Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Czy chory znaczy gorszy?

Czy chory znaczy gorszy?

Kiedy spotkasz uratowanego alkoholika,

"Kiedy spotkasz uratowanego alkoholika,

masz przed sobą bohatera.

Czyha w nim bowiem uśpiony wróg śmiertelny...

Wrażenia i uczucia przeżywane podczas terapii

Wrażenia i uczucia przeżywane podczas terapii

"Witam wszystkich kolegów i koleżanki. Chciałbym się podzielić z Wami moimi wrażeniami i uczuciami, które przeżywałem na terapii od pierwszego dnia.
Pierwszy dzień wchodząc tu byłem w pełni zdecydowanym, że tego chcę, że dam radę. Mimo tego, że byłem bardzo osłabiony to w duchu byłem silny.

Anthony Hopkins  45 lat w trzeźwości

Anthony Hopkins 45 lat w trzeźwości

Bardzo ważne słowa trzeźwiejącego Alkoholika Anthony 'ego Hopkinsa: "Bardzo się cieszę, że jestem alkoholikiem - to wspaniały prezent, bo wszędzie, dokąd pójdę, podąża za mną otchłań. Ta gorąca wściekłość to paliwo rakietowe. Ale oczywiście może cię rozerwać na strzępy i zabić"

Życzymy Wam, aby ten czas był dla wszystkich wyjątkowy

Życzymy Wam, aby ten czas był dla wszystkich wyjątkowy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Życzymy Wam, aby ten czas był dla wszystkich wyjątkowy. Przeżyty w zgodzie ze światem i z sobą samym.

Mimo ograniczeń jakie mamy, niech się spełnią Wasze marzenia. Sercem jesteśmy z Wami I przesyłamy moc serdecznych życzeń.

Szczęśliwego 2021 roku!

Moja CIEMNA STRONA MOCY

Moja CIEMNA STRONA MOCY

Zostając poczęty, rodząc się , przyszedłem na świat jako czysta biała kartka papieru, nie zapisana żadna treścią. Zupełnie nagi, bez żadnych słabości i mocnych stron, bez odczuwania pozytywnych i negatywnych emocji, bez umiejętności ich rozpoznawania, bezbronny, uzależniony od innych z nieukształtowanym charakterem, bez pewności siebie , bez umiejętności rozpoznawania dobra od zła, bez mądrości, bez głupoty z niewykształconą sferą emocjonalną i duchową.

Rezerwacje SIERPIEŃ 2022

12345678910111213141516171819202122232425262728293031