Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Jak naprawdę alkohol działa na organizm człowieka?

Jak naprawdę alkohol działa na organizm człowieka?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Jak naprawdę działa Alkohol ?.Większość  alkoholu wchłania się przez błony śluzowe przewodu pokarmowego do organizmu. Jak szybko to się dzieje, zależy, między innymi, od tego, co zostało zjedzone. W przypadku pustego żołądka spożycie jest bardzo szybkie, podczas gdy żywność o wysokiej zawartości tłuszczu opóźnia ten proces. Przy takiej samej ilości alkoholu stężenie  we krwi u kobiet jest wyższe niż u mężczyzn. Powodem jest to, że nawet przy tej samej wadze mężczyźni mają więcej masy mięśniowej niż kobiety. Mięśnie są bardziej zaopatrywane w krew niż w tkankę tłuszczową, więc dodany alkohol jest rozprowadzany w płynach. Większość alkoholu rozkłada się w wątrobie.

List do samej siebie - Justyna

List do samej siebie - Justyna

                 " Moja Droga!

Jesteś jedyna i niepowtarzalna. Bardzo zależy mi na Tobie i Twoim szczęściu, ponieważ jesteś dobrym człowiekiem. Jesteś zaradna, inteligentna i ambitna. Cenię Twoją niezależność i otwartość.

Wywiad z Konradem Trzeźwiejącym Alkoholikem

Wywiad z Konradem Trzeźwiejącym Alkoholikem

Chcielibyśmy wam przedstawić Wywiad z Konradem Trzeźwiejącym Alkoholikiem. Rok temu odbył terapię w naszym ośrodku. Konrad gratulujemy mądrej odważnej i szczerej wypowiedzi. 

Moim Zdaniem Kochać siebie to

Moim Zdaniem Kochać siebie to

"Nie wiem co znaczy kochać siebie. Nie wiem czy kiedykolwiek kochałem siebie. Nie wiedziałem, że takie uczucie istnieje. Próbując zrozumieć co to za stan, pierwsze co na myśl mi przychodzi to Ja kocham, jestem kochany i czy w ten sam sposób pokochać siebie mogę.

Jak pokochać samego siebie

Jak pokochać samego siebie

Kochać siebie to dla mnie jak szczyt góry K2 zimą- nie do zdobycia.
Dla mnie to „nigdy”.
Taka diagnoza została mi postawiona przez mego „oprawcę” Wojtka.
Diagnoza z którą będę się musiał pogodzić, żyć i ją zaakceptować.

Rezerwacje SIERPIEŃ 2022

12345678910111213141516171819202122232425262728293031