Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Zima zawitała do Ośrodka

Zima zawitała do Ośrodka


Prywatny ośrodek terapii uzależnień "Nasz Zapał"

Dewastacja uczuć - Alkoholizm

Dewastacja uczuć - Alkoholizm

Ludzie często sięgają po alkohol, aby uciec od nieprzyjemnych wspomnień lub ukryć się przed przeszkadzającymi emocjami. Alkoholizm jest jednak potężnym dostawcą samookaleczających się nadużyć emocjonalnych, a ci, którzy piją, aby zapomnieć, faktycznie przygotowują się na tsunami cierpienia. Alkoholizm niszczy poczucie pewności siebie oraz poczucie własnej wartości, pozostawiając głębokie emocjonalne blizny.

Jak wygląda Nasza Terapia od Alkoholu?

Jak wygląda Nasza Terapia od Alkoholu?

Realizujemy autorski program terapeutyczny, wypracowany na podstawie wieloletnich, indywidualnych doświadczeń naszych terapeutów w pracy z uzależnionym pacjentem. Na podstawie wstępnej diagnozy, wspólnie z pacjentem ustalamy szczegółowy plan. 

O Piciu i Depresji

O Piciu i Depresji

Większość z nas ma dni, kiedy czujemy się trochę bardziej ponuro i smutno. Ale dla niektórych ludzi te uczucia nie znikają. Jest to zjawisko znane jako depresja i jest bardzo powszechne. Osoby z depresją odczuwają swój stan jako uczucie spętania ruchów i psychiki. To stan emocjonalny nacechowany smutkiem, mniejszą aktywnością i niemożnością cieszenia się życiem.

Mój Bliski Alkoholiku -  Jak Ci Pomóc?

Mój Bliski Alkoholiku - Jak Ci Pomóc?

Gdy pojawia się podejrzenie, że bliska nam osoba może zmagać się z chorobą alkoholową, chcemy natychmiast Jej pomóc. Jednak nie wszyscy wiedzą w jaki sposób to zrobić. Czy zaproponować Terapię? A co jeśli się obrazi i wpadnie w szał i będzie to koniec naszego związku ?  U podstaw całej tej sytuacji leży strach o zdrowie i przyszłe dobro bliskiej nam osoby. 

Rezerwacje SIERPIEŃ 2022

12345678910111213141516171819202122232425262728293031