Kadra

mgr Marta Zapała - specjalista terapii uzależnień

Absolwentka Psychologii i Nauk o Rodzinie, Specjalista terapii uzależnień - Kierownik Ośrodka. Bardzo dużą wagę przywiązuje do zajęć w grupie. Chętnie motywuje pacjentów do zmian w sposobie postrzegania, myślenia, zachowania i przeżywania. W pracy wykorzystuje umiejętności, które nabyłam podczas kilkuletniej pracy z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinom. Pomagam osobom uzależnionym w zatrzymaniu choroby alkoholowej, a rodzinom (bliskim) osób pijących w zrozumieniu i zatrzymaniu współuzależnienia. Swoje umiejętności cały czas pogłębiam na szkoleniach, warsztatach, związanych z tematyką uzależnień.

Moim celem jest to, aby nie tylko przekazać wiedzę, utrzymywać abstynencję ale również rozwijać się i nauczyć się żyć pełnią życia.

 

Konsultacje Psychiatryczne Lek. Agnieszka Prokop - psychiatra

Zajmuję się leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych.

Jestem lekarzem medycyny ze specjalizacją psychiatryczną. Pomagam w stanach cierpienia psychicznego i pogorszenia funkcjonowania.

- leczenie uzależnień od alkoholu, leków, nikotyny, narkotyków, hazardu,

- terapię dla osób współuzależnionych,

- leczenie zaburzeń zachowania, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń otępiennych, zaburzeń snu,

- leczenie nerwic, bulimii, anoreksji, nadmiernego stresu,

- leczenie zaburzeń psychicznych w chorobach neurologicznych, w upośledzeniach umysłowych.

mgr Wojciech Górnisiewicz-Terapeuta uzależnień

Terapeuta uzależnień, Specjalizacja: Resocjalizacja - profilaktyka uzależnień.

mgr Szymon Zapała - coach, terapeuta uzależnień

Absolwent pedagogiki o specjalizacji - Interwencja Kryzysowa, uczestniczył wielu szkoleniach i konferencjach dotyczących pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.

W mojej pracy Staram się pokazać pacjentom, że życie na trzeźwo, dzięki psychoterapii jest możliwe i do tego może być piękne. Podchodzie do każdego pacjenta indywidualnie, szukam jego zasobów i wspieram w budowaniu trzeźwego życia. Zachęcam pacjentów do zwiększania wglądu w siebie i głębszego poznawania siebie. Z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem walczę o trzeźwość każdego pacjenta. Pomagam w wyjściu ze spirali uzależnienia. Myślę, że swoją żywą, spontaniczną osobowością, wprowadzam dużo dobrej energii do grupy naszych podopiecznych. 

mgr Aleksandra Nyćman- Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia

Zajmuje się profesjonalną pomocą psychoterapeutyczną dla osób będących w kryzysie życiowym, uzależnionych od alkoholu. Posiadam certyfikat psychoterapeuty uzależnień. Od 17 lat pracuję z pacjentami uzależnionymi od alkoholu i osobami doznającymi przemocy. Mam duże zrozumienie i szacunek do problemów z jakimi spotykam się u swoich pacjentów. Oferuję wsparcie dla rodzin przeżywających lęk,cierpienie,samotność w związku z uzależnieniem bliskiej osoby, doznających różnych form przemocy czy też osób mających inne problemy osobiste.

Opieka Medyczna - Centrum Medyczne Omega

Naszą dewizą jest rzetelność, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i wykonujemy badania przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej.
Kładziemy nacisk nie tylko na diagnostykę i terapię, ale też na profilaktykę i edukację zdrowotną. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Otaczamy go opieką, towarzysząc mu na wszystkich etapach leczenia, a także doradzamy, jak uchronić się przed chorobą i cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień.

Rezerwacje PAŹDZIERNIK 2019

1234567

Liczba rezerwacji: 1

89

Liczba rezerwacji: 1

101112131415

Liczba rezerwacji: 1

16171819202122232425

Liczba rezerwacji: 1

262728293031