Kadra

mgr Marta Zapała - specjalista terapii uzależnień

Absolwentka Psychologii i Nauk o Rodzinie, Specjalista terapii uzależnień - Kierownik Ośrodka. Bardzo dużą wagę przywiązuje do zajęć w grupie. Chętnie motywuje pacjentów do zmian w sposobie postrzegania, myślenia, zachowania i przeżywania. W pracy wykorzystuje umiejętności, które nabyłam podczas kilkuletniej pracy z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinom. Pomagam osobom uzależnionym w zatrzymaniu choroby alkoholowej, a rodzinom (bliskim) osób pijących w zrozumieniu i zatrzymaniu współuzależnienia. Swoje umiejętności cały czas pogłębiam na szkoleniach, warsztatach, związanych z tematyką uzależnień.

Moim celem jest to, aby nie tylko przekazać wiedzę, utrzymywać abstynencję ale również rozwijać się i nauczyć się żyć pełnią życia.

 

mgr Halina Regina Grzybowska - Psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie, mgr psychologii. Wiedzę akademicką uzupełniała licznymi szkoleniami, z których za najistotniejsze uważa szkolenie w zakresie profilaktycznej „Spójrz inaczej”, przygotowujące do zajęć terapeutycznych w zakresie problematyki alkoholowej, oraz szkolenia z kinezjologii edukacyjnej, pozwalających do prowadzenie zajęć usprawniających funkcjonowanie mózgu. Wykładowca psychologii w Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. Posiada rozległą wiedzę, również praktyczną w zakresie uzależnienia od alkoholu. We współpracy z lekarzem psychiatrą prowadzi prywatną pracownię badań psychologicznych, w których wykorzystuje najnowsze testy diagnostyczne. Praktyk, którego cechuje pogoda ducha, spontaniczne zainteresowanie człowiekiem i jego problemami.

Jestem szczęśliwą trzeźwiejącą alkoholiczką, psychologiem z kilkudziesięcioletnią praktyką zawodową, co nie ustrzegło mnie przed uzależnieniem.

Doświadczyłam bólu i cierpienia związanego z przymusem picia, dobrze poznałam podstępną i zdradziecką siłę alkoholu... Całkowicie utraciłam kontrolę nad swoim życiem. Przeszłam terapię, od kilku lat nie piję.

Jestem w pełni wolnym człowiekiem, a mój świat ma wszystkie kolory tęczy i jest pełen motyli...
Pomoc osobom, które podjęły trud uznania swej bezsilności wobec alkoholu i pragną wyzwolić się z pęt nałogu, to aktualnie CEL I SENS mojego życia.
W każdym przybywającym na terapię widzę przyjaciela, wartościowego człowieka, bohatera który decydując się na leczenie mówi "NIE" światu, w którym panuje kult picia, który decyduje się płynąć pod prąd rzeki alkoholu, płynąć nie TONĄĆ w nim.
Można kochać, marzyć i śnić...

Można iść drogą jaką ja podążam

Można tworzyć i budować

Można!!! BEZ ALKOHOLU!!!

mgr Szymon Zapała - coach, terapeuta uzależnień

Absolwent pedagogiki o specjalizacji - Interwencja Kryzysowa, uczestniczył wielu szkoleniach i konferencjach dotyczących pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.

W mojej pracy Staram się pokazać pacjentom, że życie na trzeźwo, dzięki psychoterapii jest możliwe i do tego może być piękne. Podchodzie do każdego pacjenta indywidualnie, szukam jego zasobów i wspieram w budowaniu trzeźwego życia. Zachęcam pacjentów do zwiększania wglądu w siebie i głębszego poznawania siebie. Z pasją oraz z pełnym zaangażowaniem walczę o trzeźwość każdego pacjenta. Pomagam w wyjściu ze spirali uzależnienia. Myślę, że swoją żywą, spontaniczną osobowością, wprowadzam dużo dobrej energii do grupy naszych podopiecznych. 

Konsultacje Psychiatryczne Lek. Sabina Skrzypczak - Psychiatra

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie (obecnie Uniwersytet im. Marii Curie - Skłodowskiej). Specjalizacja z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończona w 2006 r. Ukończyłam też Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie w 2001 r.

mgr Aleksandra Nyćman- Specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia

Zajmuje się profesjonalną pomocą psychoterapeutyczną dla osób będących w kryzysie życiowym, uzależnionych od alkoholu. Posiadam certyfikat psychoterapeuty uzależnień. Od 17 lat pracuję z pacjentami uzależnionymi od alkoholu i osobami doznającymi przemocy. Mam duże zrozumienie i szacunek do problemów z jakimi spotykam się u swoich pacjentów. Oferuję wsparcie dla rodzin przeżywających lęk,cierpienie,samotność w związku z uzależnieniem bliskiej osoby, doznających różnych form przemocy czy też osób mających inne problemy osobiste.

Opieka Medyczna - Centrum Medyczne Omega

Naszą dewizą jest rzetelność, dlatego współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i wykonujemy badania przy użyciu nowoczesnej aparatury medycznej.
Kładziemy nacisk nie tylko na diagnostykę i terapię, ale też na profilaktykę i edukację zdrowotną. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Otaczamy go opieką, towarzysząc mu na wszystkich etapach leczenia, a także doradzamy, jak uchronić się przed chorobą i cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień.

Rezerwacje SIERPIEŃ 2019

123456

Liczba rezerwacji: 1

78910111213141516171819202122232425262728293031