Zrezygnuj z picia alkoholu

Zacznij żyć, przestań pić!

O to kilka powodów dla których warto przestać pić Alkohol.:   

 - Twój współmałżonek lub  inna ważna dla Ciebie osoba będzie miała dla ciebie ponownie szacunek. Będą cię podziwiać za twoje osiągnięcie oraz będą dumni, że przezwyciężyłeś ten problem. Ty sam będziesz słusznie dumny ze swojego osiągnięcia!
- Twoja wątroba zacznie się odmładzać, zacznie się naprawiać. Po zaprzestaniu picia wiele osób zgłasza, że ​​ich nastrój lub światopogląd wydaje się lepszy.
- Twój mózg zacznie się leczyć. Gdy przestaniesz pić, to "zamglone" uczucie w twoim mózgu będzie powoli zanikać. Jeśli przez wiele lat piłeś intensywnie być może zapomniałeś, że ​​potrafisz myśleć jasno i przejrzyście bez alkoholu.


 - Natychmiast zaczniesz mieć więcej pieniędzy. To wspaniałe uczucie kiedy zaglądasz do zawsze pełnego portfela. Jest tak ponieważ nie wydajesz pieniędzy na alkohol, nie wyrzucasz tych pieniędzy w błoto. Przestaniesz nienawidzić siebie za marnowanie pieniędzy.

- Nie będziesz już musiał ukrywać dowodów swojego picia przed rodziną. Odejdą czasy w których to trzeba ukryć alkohol w szufladzie lub na tylnej półce a puste butelki z alkoholem zawsze były chowane na dnie worka na śmieci.
-Twoja twarz zacznie się oczyszczać, a twoja cera wykaże radykalną poprawę.
-Wszystkie małe bóle w twoim ciele powoli odejdą. Alkohol powiększał te małe bóle, ponieważ stale okradał organizm z niezbędnych składników odżywczych, zapobiegając wchłanianiu witamin.
- Już nigdy nie będziesz musiał stawić czoła kacowi. Pobudka Bez bólów głowy i nudności stanie się czymś naturalnym. Jest to zdecydowanie jeden z lepszych powodów aby przestać pić.
- Twoja naturalna energia powróci. W ciągu zaledwie kilku tygodni okaże się, że śpisz solidnie i budzisz się bardziej wypoczęty. 
- Nie będziesz już martwił się o zaopatrzenie w alkohol. Przestanie interesować Cię ile masz w domu alkoholu, czy wystarczy go na rano lub czy sklep jest wciąż otwarty. Podczas podróży do Warszawy, Krakowa czy Wrocławia pociągiem w delegacje przestaniesz robić zapasy na drogę, podróż będzie bezpieczniejsza. 
- Twoje życie seksualne znacznie się polepszy. Każdy aspekt twojego życia miłosnego będzie głębszy, silniejszy, lepszy - i znacznie bardziej spełniony.
- Nie będzie trzeba kłamać swojemu szefowi, dlaczego nie możesz iść do pracy. Lub, jeśli naprawdę nienawidzisz swojej pracy, będziesz miał teraz czas i energię, aby wyruszyć na poszukiwania NOWEJ.
- Gdy zaczniesz trzeźwieć, odkryjesz, że poprawiła się twój wzrok i słuch. Jedzenie zaczyna smakować i pachnieć lepiej niż od lat, a każdy mały dotyk będzie bardziej odczuwalny.
-  Już nie będziesz czuł się uwięziony przez nałóg. Uczucie wolności od alkoholu będzie trudne do stłumienia. W efekcie poczujesz się jakbyś został zwolniony z więzienia. Ponadto, mówiąc o więzieniu, nie będziesz już potrzebował mieć jednego oka w lusterku wstecznym, stale martwiąc się, czy policja może Cię ukarać za jazdę po pijanemu!
- Znajdziesz radość we wszystkich drobiazgach życia. Nawet małe rzeczy, takie jak wschód słońca, spacerowanie po lesie lub patrzenie nocą w gwiazdy będą wywoływać uśmiech na Twojej twarzy.
- Wróci młodzieńczy entuzjazm do życia. Alkohol nie będzie już na szczycie dziennej listy priorytetów.
- Poczujesz się wzmocniony nowym poczuciem własnej wartości. Nie ma nic lepszego od pokonania poważnej przeszkody, która sprawi, że poczujesz się dumny i pewny siebie. Nie tylko to odnowione poczucie pewności siebie sprawi, że poczujesz się lepiej w swojej obecnej sytuacji, ale będzie to potężne narzędzie, które pomoże ci w życiu!
-  Będziesz ciągle się uśmiechał a ten śmiech będzie prawdziwym śmiechem, a nie pijacką głupotą z przeszłości.
- Będziesz bardziej optymistycznie nastawiony do swojej przyszłości. Gdy zaczniesz czuć się silniejszy i zdrowszy, będziesz miał nowe poczucie optymizmu na nadchodzące dni.
- Będziesz szczęśliwszy niż kiedykolwiek w swoim życiu. Zrób sobie przysługę i przestań pić alkohol. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

 Zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami na Naszym Blogu, wszelkie pytania dotyczące Terapii w Naszym Ośrodku prosimy kierować na kontakt@nasza-terapia.pl 
Prywatny ośrodek terapii uzależnień "Nasz Zapał"

 

Rezerwacje WRZESIEŃ 2019

1

Liczba rezerwacji: 1

2

Liczba rezerwacji: 1

34

Liczba rezerwacji: 1

567891011121314151617181920

Liczba rezerwacji: 1

21222324252627282930