Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Mój Bliski Alkoholiku -  Jak Ci Pomóc?

Mój Bliski Alkoholiku - Jak Ci Pomóc?

Gdy pojawia się podejrzenie, że bliska nam osoba może zmagać się z chorobą alkoholową, chcemy natychmiast Jej pomóc. Jednak nie wszyscy wiedzą w jaki sposób to zrobić. Czy zaproponować Terapię? A co jeśli się obrazi i wpadnie w szał i będzie to koniec naszego związku ?  U podstaw całej tej sytuacji leży strach o zdrowie i przyszłe dobro bliskiej nam osoby. 

Moje Picie to Mój Sekret!

Moje Picie to Mój Sekret!

Alkoholizm to bardzo podstępna choroba. Niektórzy z nas zapewne mają na co dzień do czynienia z Alkoholikami ale tego nie dostrzegą ponieważ  - Pijący Alkoholicy są świetnymi manipulatorami i oszustami. Bywa tak, że osoba pijąca nie widzi swojego problemu oraz swojego cierpienia. Bez interwencji najbliższych osoba uzależniona może żyć w swoim zakłamaniu i cierpieniu wiele lat, po drodze tracąc pracę, rodzinę, zdrowie i pieniądze. Im dłużej ktoś pije na niebezpiecznym poziomie, tym większe prawdopodobieństwo chorób i  różnych powikłań w przyszłości. 

W jaki sposób alkohol wpływa na Twój sen  i Twoje życie.

W jaki sposób alkohol wpływa na Twój sen i Twoje życie.

Bardzo dużo osób uważa, że alkohol  może ułatwić zasypianie, natomiast  jego obecność w organizmie zakłóca cykle snu. Długotrwałe picie może negatywnie wpłynąć na czas trwania i jakość snu REM, co z kolei zagraża naszemu zdrowiu na wiele sposobów i wpływa negatywnie na jakość naszego życia.

List otwarty od alkoholika

List otwarty od alkoholika

 Alkoholik nie rozumie bólu, który wywołują u swojej rodziny, przyjaciół i ukochanych. Alkoholizm jest jedną z najgorszych chorób, która może zmienić najlepszą osobę, w najgorszą.

Trzeźwy Przyjaciel to Najlepszy Przyjaciel!

Trzeźwy Przyjaciel to Najlepszy Przyjaciel!

W byciu trzeźwym bardzo ważne jest otaczanie się odpowiednimi ludźmi. Kiedy stajemy się trzeźwi, większość osób chce i potrzebuje mieć trzeźwych przyjaciół. Nierealne jest myślenie, że będziemy otoczeni tylko trzeźwymi ludźmi, ale szybko się przekonasz, że posiadanie  trzeźwego towarzystwa jest niezbędne do zachowania trzeźwości. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Rezerwacje GRUDZIEŃ 2019

12

Liczba rezerwacji: 1

34567

Liczba rezerwacji: 1

891011

Liczba rezerwacji: 1

121314151617181920212223242526

Liczba rezerwacji: 1

2728293031