Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Zima zawitała do Ośrodka

Zima zawitała do Ośrodka


Prywatny ośrodek terapii uzależnień "Nasz Zapał"

Dewastacja uczuć - Alkoholizm

Dewastacja uczuć - Alkoholizm

Ludzie często sięgają po alkohol, aby uciec od nieprzyjemnych wspomnień lub ukryć się przed przeszkadzającymi emocjami. Alkoholizm jest jednak potężnym dostawcą samookaleczających się nadużyć emocjonalnych, a ci, którzy piją, aby zapomnieć, faktycznie przygotowują się na tsunami cierpienia. Alkoholizm niszczy poczucie pewności siebie oraz poczucie własnej wartości, pozostawiając głębokie emocjonalne blizny.

Jak zostać alkoholikiem???

Jak zostać alkoholikiem???

Wiele osób nie wierzy, że alkoholizm jest chorobą. Zamiast tego uważają, że picie jest wyborem. Cóż, osoby nieuzależnione  mogą przestać pić, kiedy tylko zechcą. Niestety nie jest to typowe dla alkoholika. U alkoholika mózg stał się zależny od działania alkoholu i bez picia występują objawy odstawienia.  Często alkoholik nie przyzna się sam do tego, że ma jakiś problem.

Jak wygląda Nasza Terapia od Alkoholu?

Jak wygląda Nasza Terapia od Alkoholu?

Realizujemy autorski program terapeutyczny, wypracowany na podstawie wieloletnich, indywidualnych doświadczeń naszych terapeutów w pracy z uzależnionym pacjentem. Na podstawie wstępnej diagnozy, wspólnie z pacjentem ustalamy szczegółowy plan. 

O Piciu i Depresji

O Piciu i Depresji

Większość z nas ma dni, kiedy czujemy się trochę bardziej ponuro i smutno. Ale dla niektórych ludzi te uczucia nie znikają. Jest to zjawisko znane jako depresja i jest bardzo powszechne. Osoby z depresją odczuwają swój stan jako uczucie spętania ruchów i psychiki. To stan emocjonalny nacechowany smutkiem, mniejszą aktywnością i niemożnością cieszenia się życiem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Rezerwacje GRUDZIEŃ 2019

12

Liczba rezerwacji: 1

34567

Liczba rezerwacji: 1

891011

Liczba rezerwacji: 1

121314151617181920212223242526

Liczba rezerwacji: 1

2728293031