Zapraszam do zapoznania się z naszym Blogiem w którym przedstawiamy tematykę dotyczącą leczenia alkoholizmu w Naszym Ośrodku

Jak wygląda Nasza Terapia od Alkoholu?

Jak wygląda Nasza Terapia od Alkoholu?

Realizujemy autorski program terapeutyczny, wypracowany na podstawie wieloletnich, indywidualnych doświadczeń naszych terapeutów w pracy z uzależnionym pacjentem. Na podstawie wstępnej diagnozy, wspólnie z pacjentem ustalamy szczegółowy plan. 

O Piciu i Depresji

O Piciu i Depresji

Większość z nas ma dni, kiedy czujemy się trochę bardziej ponuro i smutno. Ale dla niektórych ludzi te uczucia nie znikają. Jest to zjawisko znane jako depresja i jest bardzo powszechne. Osoby z depresją odczuwają swój stan jako uczucie spętania ruchów i psychiki. To stan emocjonalny nacechowany smutkiem, mniejszą aktywnością i niemożnością cieszenia się życiem.

Mój Bliski Alkoholiku -  Jak Ci Pomóc?

Mój Bliski Alkoholiku - Jak Ci Pomóc?

Gdy pojawia się podejrzenie, że bliska nam osoba może zmagać się z chorobą alkoholową, chcemy natychmiast Jej pomóc. Jednak nie wszyscy wiedzą w jaki sposób to zrobić. Czy zaproponować Terapię? A co jeśli się obrazi i wpadnie w szał i będzie to koniec naszego związku ?  U podstaw całej tej sytuacji leży strach o zdrowie i przyszłe dobro bliskiej nam osoby. 

Moje Picie to Mój Sekret!

Moje Picie to Mój Sekret!

Alkoholizm to bardzo podstępna choroba. Niektórzy z nas zapewne mają na co dzień do czynienia z Alkoholikami ale tego nie dostrzegą ponieważ  - Pijący Alkoholicy są świetnymi manipulatorami i oszustami. Bywa tak, że osoba pijąca nie widzi swojego problemu oraz swojego cierpienia. Bez interwencji najbliższych osoba uzależniona może żyć w swoim zakłamaniu i cierpieniu wiele lat, po drodze tracąc pracę, rodzinę, zdrowie i pieniądze. Im dłużej ktoś pije na niebezpiecznym poziomie, tym większe prawdopodobieństwo chorób i  różnych powikłań w przyszłości. 

W jaki sposób alkohol wpływa na Twój sen  i Twoje życie.

W jaki sposób alkohol wpływa na Twój sen i Twoje życie.

Bardzo dużo osób uważa, że alkohol  może ułatwić zasypianie, natomiast  jego obecność w organizmie zakłóca cykle snu. Długotrwałe picie może negatywnie wpłynąć na czas trwania i jakość snu REM, co z kolei zagraża naszemu zdrowiu na wiele sposobów i wpływa negatywnie na jakość naszego życia.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rezerwacje LIPIEC 2019

123

Liczba rezerwacji: 1

456

Liczba rezerwacji: 1

789

Liczba rezerwacji: 1

10111213141516171819202122232425

Liczba rezerwacji: 1

262728293031